Únor 2014

FT/ Ichikawa Yuu

11. února 2014 v 14:44 | Fairy-chan |  Postavy

ICHIKAWA YUU


Věk: 20 (5.7.X883)
Magie: Kansō Za Naito (Requip: The Knight)
Cech: Fairy Tail
Hodnost: D

Návod ke hraní

11. února 2014 v 14:24 | Fairy-chan |  About
Nyní si objasníme, kde jsme, co jsme, co tu máme dělat, či jako to tu chodí. ^^

Registrace
Registrace musí obsahovat:
Jméno a příjmení - Prosím, volte si japonská jména, nebo anglická. Seznam japonských jmen (ženská/mužská) a příjmení.
Věk - Věk je nevymezený, nicméně je zde tabulka, jakých maximálních schopností budete moci v daném věku dosáhnout, proto volte rozumně.
VěkMaximální počet bodů
10-1220 bodů každé schopnosti
13-1525 bodů každé schopnosti
16-1840 bodů každé schopnosti
18 a výše60 bodů každé schopnosti

Magie - Máte široký výběr magií, žádná není "špatná". Jestliže chcete být drakobijec, dejte pozor, ve vašem cechu už může být maximální počet drakobijců!
Druh drakobijceVolný?Jméno draka
OhnivýNEIgneel
NebeskýANOGrandeeney
ŽeleznýNEMetalicana
BleskovýNE?
SvětelnýNEWeisslogia
StínovýANOSkiadrum
JedovýNE?
VodníNE?
LedovýNE?

Cech - Cech volte s rozmyšlením. Jestliže chcete být drakobijec, podívejte se, zda ve vašem cechu je pro vás ještě místo!
Jinak, pro ne-drakobijce jsou místa v ceších omezená z důvodu toho, že by všichni šli do Fairy Tailu, a to by poté nebyla za
a) Hra
a za b) By neměli proti komu hrát v Magických hrách.
Děkuji za pochopení, omlouvám se Fairy Tailu za toto omezení. U jiných cechů samozřejmě počet míst bude rozšiřován (ve Fairy Tailu také, ale vždy o pár míst méně).

Povaha - Stanovený limit jsou 2 řádky. Napište, jaká vaše postava má obvyklou náladu, pocity, nesnáší jistý typ lidí? Má k něčemu odpor, strach či fóbii?

Historie - Stanovený limit jsou 3 řádky. Kde se vaše postava narodila? Měla šťastné dětství? Nebo byla odvlečena jako mnohé děti do Nebeské věže II? (pozn. Nezakládejte si prosím všichni tragické hrdiny. Psychopati povoleni. :D)

Obrázek - Zkuste vybrat co nejbližší vašemu popisu (nebo udělejte popis na základě tohoto obrázku). Obrázků lze zaslat více. Jestli chcete, zašlete i obrázek své zbraně, můžete všeho, co se vaší postavy týká, jen to prosím dobře označte.
Např.:
meče - odkaz na obr.1
naštvaná postava 1 - odkaz na obr.2

Nick - Vaše přezdívka, pod kterou můžete vystupovat v chatu. Na váš nick budou evidovány postavy. Na něj se také registrujete ve fóru. Prosím, nezakládejte si těchto nicků více, když už budete mít tři postavy, raději mi napište, a nějak bychom to vyřešili. :)

Hra

Hraje se ve fóru.
Návod na použití/vyznání se v tom:


Legenda k obrázkům u témat:

Profil

a) Jak navyšovat schopnosti?
Tréninkem do komentářů (2 tréninky - 1 bod schopnosti):
např. 11.2.2014 - Trénink: Rychlost
nebo koupí bodů (našetříte si hodně peněz, písnete admince, ta vám přidá počet bodů dle vašeho přání, ale také vám vybílí peněženku)

b) Jak je to s penězi?
Peníze budete dostávat jako odměnu za splnění misí a účastí v arcích (=hlavní dějová linie) i eventech (=občasné zpestření děje, je to něco jako filler v anime).

c) Mise
Vyberete si misi, sepíšete herní příspěvek (jak jste třeba skolili monstrum) do komentářů ke článku Mise (pokud jste v Grimoire Heart, tak ke článku mise GH).

Hodnosti

A - Jste již od začátku.
B - Jakmile máte minimálně 5 bodů ve 3 schopnostech.
C - Jakmile máte 10 bodů ve 4 schopnostech.
D - Jakmile máte 1 základní schopnost a 3 útoky plné.
S - Základní schopnosti + 5 útoků plných.
SS - monstrum, speciální hodnost na povolení admina
SSS - ještě speciálnější hodnost garantována spíše NPC nebo speciálním postavám klíčovým v ději
(ps. hodnosti se tu tolik nehrotí, jen prosím buďte nohama pevně na zemi, pokud se tak nedohodnete, tak Ačko fakt Sko neporazí)

Exceedi

Na Exceeda mají nárok především drakobijci.
Aby nedošlo k nedorozumněním, rozdělení Exceedů bude jako v anime. Jestliže jste např. Bleskový drakobijec (čiže jste jakoby Laxus) a Exceeda nemáte, tak je možné si vyhledat obrázek i jiného mazlíčka.

Kdo neviděl anime Fairy Tail, může si o něm něco přečíst >zde<, aby alespoň trochu věděl, o co se jedná.
O hlavních členech se dočtete >zde<.

Speciální dodatky

a) Reklamy
Reklamy jsou povoleny pouze v tématu k tomu určenému (REKLAMY), která se nachází v herním fóru.
Reklamy umístěné jinde po stránce budou smazány.
Důvod: Zbytečné zahlcování článků netýkajícími se komentáři.

Kde najdu historii? T_T - V kronice ;3

Pravidla

11. února 2014 v 12:37 | Fairy-chan |  About
Abychom tu neměli chaos, měli bychom si stanovit pár pravidel. Tento článek bude také obsahovat různé poučky, co se týče bojů, v případě sporu by měly pravidla jasně stanovit, kdo má pravdu.

1. Sprostá slova jsou povolena. Nicméně někdo vulgární výrazy mít rád nemusí, a tak nahrazujte prosím jedno písmeno v onom vulgarismu tečkou, či hvězdičkou.
2. Dny, hodiny, vteřiny tu běží jako v reálném čase.
3. Maximální počet postav: 3. Více si lze založit po dvou měsících aktivního hraní minimálně s jednou postavou.
4. Tento web vede Fairy-chan, v případě potřeby i Magická rada (Tato instituce hraje i ve hře, možná se jí buete muset někdy zodpovídat).
5. Reklamy patří do tomu určené rubriky, jinde se mažou.
6. Registraci nelze schválit, jestliže jí jistá část chybí. Co je třeba opravit se vždy napíše autorovi do dalšího komentáře.
7. Vyvarujte se vkládání obrázků příliš známých anime postav (např. Black Rock Shooter).
8. Každý hráč musí ovládat český jazyk, alespoň z části, tím se míní, že se vyvaruje ošklivých hrubek (např. jestlY, zvÝdavý, apod.). Jsem si vědoma toho, že někdy člověk holt nemá den a píše hlouposti, ale zkuste si to hlídat, tomu druhému se pak lépe odepisuje.
9. Musíte hrát podle platných pravidel RPG (tato pravidla jsou koncipovaná na Harryho Pottera, ale základy tam vysvětlené jsou). Desatero dobrého hráče (S něčím bych, jakožto dlouholetý hráč RPG, nesouhlasila, ale je to tam sepsáno vskutku jasně).

To by bylo asi prozatím vše, co mě napadlo. Možná to zní krutě, takto napsáno, ale věřte mi, že ve hře to jsou spíše maličkosti, na kterých nesejde, jestliže budete hrát dle Pravidel RPG. :)