Pravidla

11. února 2014 v 12:37 | Fairy-chan |  About
Abychom tu neměli chaos, měli bychom si stanovit pár pravidel. Tento článek bude také obsahovat různé poučky, co se týče bojů, v případě sporu by měly pravidla jasně stanovit, kdo má pravdu.

1. Sprostá slova jsou povolena. Nicméně někdo vulgární výrazy mít rád nemusí, a tak nahrazujte prosím jedno písmeno v onom vulgarismu tečkou, či hvězdičkou.
2. Dny, hodiny, vteřiny tu běží jako v reálném čase.
3. Maximální počet postav: 3. Více si lze založit po dvou měsících aktivního hraní minimálně s jednou postavou.
4. Tento web vede Fairy-chan, v případě potřeby i Magická rada (Tato instituce hraje i ve hře, možná se jí buete muset někdy zodpovídat).
5. Reklamy patří do tomu určené rubriky, jinde se mažou.
6. Registraci nelze schválit, jestliže jí jistá část chybí. Co je třeba opravit se vždy napíše autorovi do dalšího komentáře.
7. Vyvarujte se vkládání obrázků příliš známých anime postav (např. Black Rock Shooter).
8. Každý hráč musí ovládat český jazyk, alespoň z části, tím se míní, že se vyvaruje ošklivých hrubek (např. jestlY, zvÝdavý, apod.). Jsem si vědoma toho, že někdy člověk holt nemá den a píše hlouposti, ale zkuste si to hlídat, tomu druhému se pak lépe odepisuje.
9. Musíte hrát podle platných pravidel RPG (tato pravidla jsou koncipovaná na Harryho Pottera, ale základy tam vysvětlené jsou). Desatero dobrého hráče (S něčím bych, jakožto dlouholetý hráč RPG, nesouhlasila, ale je to tam sepsáno vskutku jasně).

To by bylo asi prozatím vše, co mě napadlo. Možná to zní krutě, takto napsáno, ale věřte mi, že ve hře to jsou spíše maličkosti, na kterých nesejde, jestliže budete hrát dle Pravidel RPG. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama