FT/ Nami Akihara

14. března 2014 v 18:20 | Fairy-chan |  Postavy

AKIHARA NAMI


Věk: 19 (25.7.X884)
Magie: Mizu no Metsuryuu Maho (Vodní Drakobijecká magie)
Cech: Fairy Tail
Hodnost: D


POPIS

Nami je spíše menší dívčina s dlouhými modrými vlasy. Doplňují je o odstín světlejší oči. Když se probudí druhá stránka její osobnosti, nechává si padat vlasy přes oko a oči má zvláštně našedlé. Její tělo je tvořené z vody, proto jí ublíží pouze magické útoky.
Jinak její pleť je bledá a na rtech má vždy jemný úsměv.

POVAHA

Nami je velmi nestálá, jako její živel - voda. Je velmi roztržitá a často i dost zmatená. Chvilku jí trvá, než něco pochopí, proto si z ní často utahují - to vždy však pozná velmi dobře. Voda reaguje na její náladu, takže v jednu chvíli zamrzá skoro na místě, druhou zas vře a syčí.
Ovšem, je něco jiného, když se naštve. Jakoby se jí úplně obrátila osobnost, v tu chvíli je na své protivníky opravdu zlá a neváhá s nimi vytřít zem, proto nerada bojuje.

HISTORIE

Narodila se čistou náhodou, nebyla plánovaná, takže ani chtěná. Matka odložila dítě do přírody, kde ji však našel jeden rybář, pojmenoval jí podle vlny, co k ní právě klouzala po vodní hladině potoka, ke kterému se skulila.
Po pár letech příjemného žití je všechny odvedli do Nebeské věže II (znovuobjevený projekt, jehož záznamy se nějakým zázrakem uchovaly, a tak se toho chopil temný kult, který chtěl oživit jejich boha). Každý den tvrdá práce a málo jídla - to jejímu tělu neprospívalo. Její tělo i mysl se staly křehčími. Jednou si jí společně s několika dětmi speciálně vytipovali na pokusy. Implantovali jí lacrymu obsahující vodní drakobijeckou magii. Nebylo to proto, že by jí snad chtěli posilnit, akorát se v tu dobu prvně testovalo implantování lacrym novou metodou, za pomocí temné magie. Nevypadalo, že to má na ní nějaký efekt, a tak jí opět přiřadili na staveniště. Avšak jednoho dne, zrovna, když byla potrestána za to, že nepracuje dostatečně rychle, se v ní probudila síla. Temná síla žívící se na ní, jako parazit. V tu chvíli už to nebyla více ona - zabila několik strážců a dostala se zpět do laboratoří za ostatními dětmi, které tam byly drženy jako zvířata v klecích. Bohužel pro ní její malá vzpoura byla potlačena, čeho ale docílila bylo to, že jí a ostatní pokusné morčata hodili do oceánu a ponechali je jejich osudu. Měli za to, že se utopí a na tento nepodařený experiment se zapomene. Akorát, že v ten moment se prodrala na povrch její vodní drakobijecká magie, která zapříčinila, že všechny ty děti dostala jednou obří vlnou na blízké pobřeží. Probrala se a nepamatovala si skoro na nic - po temné magii nebyly ani stopy. Háček byl v tom, že ta vlna vyhodila děti všude možně na pobřeží, ne blízko u sebe, a tak ona se mohla dostat do blízkého cechu - Fairy Tailu. Tam za pomoci Mistra se naučila svou magii ovládat a společně se svým novým společníkem, exceedem Mikim, se mohla vydat na mise, a později i seznámit s Aki a Ryuuem a Zerem.

MISE

TypSplněno
A133
B61
C44
D1
S0


SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla40/40
Rychlost40/40
Chytrost40/40
Obratnost40/40
Výdrž0/40
Magie40/40
Mizuryuu no hoko (Řev vodního draka)40/40
Mizuryuu no tekken (Pěst vodního draka)40/40
Mizuryuu no kagitsume (Drápy vodního draka)40/40
Mizuryuu no kenkaku (Roh vodního draka)40/40
Mizuryuu no enchuu (Loket vodního draka)40/40
Mizuryuu no tsubasa (Křídla vodního draka)40/40
Ekijō-ka (Zkapalnění)40/40
Doragon fosu (Dračí forma)40/40
Metsuryuuogi: Shisha no reberu (Hladina mrtvých)40/40
Metsuryuuogi: Kesshō maisō-chi (Křišťálové pohřebiště)40/40
Metsuryuuogi: Ribenji futtō (Vroucí odplata)40/40

EXCEED

Jméno: Miki
Pohlaví: Kocourek

VZHLED


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nami Akihara Nami Akihara | 6. ledna 2017 v 22:29 | Reagovat

1.1. - 6.1.
Trénink: Výdrž

2 Nami Nami | 7. ledna 2017 v 12:10 | Reagovat

7.1.
Trénink: Výdrž

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama