SB/ Shin Matsuya

16. května 2014 v 21:26 | Fairy-chan |  Postavy

MATSUYA SHIN

Věk: 23 (3.5.X880)
Magie: Jedový drakobijec (Doku no Metsuryuu Maho)
Cech: Sabertooth
Hodnost: S


POPIS

Shin je vysoký kluk se zářivě rudýma vlasama. Na jeho tváři lže často vidět buď úsměv nebo úšklebek, je to provokatér a prudič už na pohled, ale i tak většinou působí sympaticky. Rád si bere svoje černé oblečení a kolem krku červenou šálu, ať je vedro jaké chce, v životě si jí nesundá, jsou spekulace, zda s ní chodí na záchod, do sprchy a nebo spát.

POVAHA

Shin je škodolibý a často se šklebící mladík. Je schopen nějakého logického uvažování, většinou řekne to, co myslí jako první, což často vyzní jako pěkná urážka. Miluje provokování, ale nerad se předvádí, podle něj to dělají jenom ubožáci.
V ohledu žen je nevyspělý, náznaky nechápe ani omylem. Mívá dost blbé nápady, jak si zkrátit čas, ale je s ním sranda.

HISTORIE

Vyrůstal sám na ulici, všem, kteří by ho mohli odvést do dětského domova se vyhýbal a jídlo výhradně kradl. Jednoho dne si ho však našli a odchytli - nicméně dětský domov to nebyl. Temný kult sbíral děti na výstavbu projektu Nebeská věž II. Tam byl jako otrok nucen k tvrdé fyzické práci, ačkoli byl dítě. Potřebovali někoho na výzkum s lacrymami, los vyšel zrovna na něho. Jemu a několika dalším dětem implantovali lacrimu - jemu s jedovou drakobijeckou magií, což dle jeho slov je jedna z nejhorších bolestí. Výzkum nešel dle jejich očekávání, a tak super zbraň z něj neudělali. Po zvláštní vzpouře jiné otrokyně byli hozeni do moře, zdá se, že díky oné otrokyni vůbec přežil - voda ho dostala na pobřeží města, které neznal. Nicméně alespoň jednou v životě se mu poštěstilo - ve městě bylo i několik magických cechů.
Přidal se k Sabertoothu, jelikož nevěděl co se sebou, a tak se přidal tam, kde mu jako první nabídli místo. Občas toho zalituje, ale jinak je tam celkem spokojen. Odmítá však nosit oblečení od Sabertoothu, má radši své. Znak cechu má na pravé lopatce, je tmavě červený.

S Ryuuem, jeho Exceedem, se poznal náhodou na jeho misi, když měl za úkol vyřešit takovou pitomost, jako jsou divné zvuky na půdě. Ve skutečnosti tam žila skupinka Exceedů. Ryuu se k němu chtěl přidat, je totiž podobné povahy jako Shin, a chtěl zažít také nějaká dobrodružství, jsou to opravdu dobří parťáci.

MISE

TypSplněno
A160
B60
C40
D12
S8

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla60/60
Rychlost60/60
Chytrost40/40
Obratnost60/60
Výdrž0/60
Magie60/60
Dokuryū no Tekken (Pěst jedového draka)60/60
Dokuryū no Enchū (Loket jedového draka)60/60
Dokuryū Sōga (Dvojitý úder jedového draka)60/60
Dokuryū no Hōkō (Řev jedového draka)60/60
Dokuryū Rasengaku (Spirála jedového draka)60/60
Dokuryū Totsuga (Drápy jedového draka)60/60
Dokuryū Ringa60/60
Dokuryū no Yokugeki (Křídla jedového draka)60/60
Doragon fosū (Dračí forma)60/60
Metsuryū Ogi Doragon no ribenji (Dračí odplata)60/60
Metsuryū Ogi Yasei supairaru (Divoká spirála)10/60

VZHLED


EXCEED

Jméno: Ryuu
Pohlaví: Kocourek

KONTAKT

viz profil hráčky Fairy-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Shin Shin | 31. prosince 2016 v 10:39 | Reagovat

31.12.2016
Trénink: Výdrž

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama