Srpen 2014

Mermaid Heel

19. srpna 2014 v 21:15 | Fairy-chan

Mermaid Heel je cech určený jen ženám. Cech plný silných osobností, avšak i plný laskavosti, stojící při sobě. Členky sebou nenechají zametat a umí používat opravdu hrozivé magie.


Členové

A mágové:
B mágové:
....
C mágové:
Kusanagi Shina (vyhozena z cechu, křivě obviněna)
D mágové:
....
S mágové:
....
Mistr: (neodhalil sebe svému cechu komunikuje skrz prostředníka - panenku)Aktivita

10. srpna 2014 v 12:20 | Fairy-chan
Zdravím všechny mé drahé mágy,

poslední dobou to tu trošičku stojí, tím vás nechci nijak obviňovat. O:-)

Jestliže vás tu hra baví, nebo jste ještě prostě neměli štěstí zastihnout hráče ke hraní, napište do komentářů pod svým nickem (na kterém máte zapsané postavy) nějaký kyd ve smyslu "Milujeme tě Fairy-chan" (Just kidding xD) nebo "Je to tu super" a pod to vyjmenujte všechny své postavy, abych věděla, ke kterým si nepsat neaktivní.

S přáním kouzelného dne
Fairy-chan :3

Akce č.2

1. srpna 2014 v 21:06 | Fairy-chan |  Akce

Válečný stav


Ozvalo se hlasité bouchnutí pěsti do stolu.
"Tohle Fairy Tail přehnal, my jsme nejsilnější cech ve Fiore!" zahřměl hluboký mužný hlas a tváře ostatních mágů v místnosti zůstávaly strachem neměnné.
"Vyhlašuji válku," znovu se ozval onen hlas a několik lidí zde skoro až vyděšeně polklo, přinejmenším zde byli všichni bledí.
"Poražte každého člena Fairy Tailu, ať je to žena, stařec či dítě, do jednoho, ukažte, že Sabertooth je ten nejsilnější cech!" ozvalo se z úst mistra Jiemma.

O co půjde?
Sabertooth vyhlásil válku Fairy Tailu, to znamená, že kdykoliv se dva či více lidí z tohoto cechu potkají, měl by mezi nimi proběhnout souboj (nenutím vás, ale Saber by měl alespoň zaútočit). Souboj samozřejmě vyhraje ten nejsilnější (tzn.čím větší úroveň, tím větší má šanci na výhru, navíc např. úroveň A vs úroveň B, zde je jasné, kdo vyhraje - ráda bych to hodnotila jinak, ale každý nemůže být vítěz).
Grimoire Heart však této situace také využívá pro svůj nový plán.

Od kdy do kdy?
Od 1.8.2014 - 31.8.2014

Co dělat, když mám postavu i ze Saberu i z Fairy Tailu?
Můžete si sepsat souboj, nicméně alespoň zahrajte, že na sebe nějak zavrčí.

S přáním krásného dne
Fairy-chan :3