Vítám zde nové hráče! :3

Zapomněla na něco vaše drahá adminka? E-mail: yomi.mei@seznam.cz
Poslední aktualizace: 01.01.2018
leden X904

MH/ Miori Rentarou

8. července 2015 v 21:37 | Fairy-chan |  Postavy
RENTAROU MIORI
Věk: 13 (11.12.889)
Magie: Ganzu Majikku (Guns Magic)
Cech: Mermaid Heel
Hodnost: A


POPIS

Miori je dítě, tudíž má velmi výrazné dětské rysy. A jak se říká: "Od hlavy až k patě." A proto začneme hlavou. Měří 1,30 metrů, což je na dívku jejího věku taková výška akorát. Má blonďaté vlasy, které nosí sepnuté sponkami. Kromě vlasů si lze všimnout jejích nebesky modrých očí, které se lesknou jako zrcadlo. Díky těmto očím, které jsou přizpůsobené spíše pro noc dokáže vidět i v noci. Je štíhlá, nikoliv vyhublá. Tělo doplňují drobné ručičky, které jsou někdy nemotorné, ale přesto nenápadně silné (dokáže uzvednout i menší raketomet). Má dlouhé štíhlé nohy. Většinu času nosí zelené šaty, které jsou jejím hlavním oblečením. Doplňkem jsou černé dlouhé rukavice - takové, jaké se nosí při tančení. Doma chodí v růžové pyžamové kombinéze. Součástí pyžama jsou i růžové králíčkové bačkory. Bledě zelené tetování cechu má na pravém rameni.

POVAHA

Na první pohled se zdá, jako kdyby byla malou něžnou princezničkou. Díky jejímu jemnému vzhledu dívky by si to skoro každý pomyslel. Ano, je milá, laskavá a velmi přátelská. Ale to ještě neznamená, že to není bojovnice. Miori je spíše kladná osoba, ale pár ošklivých skvrn v ní je. Začít lze u její kladné povahy. Jak již bylo řečeno, je velmi milá a přátelská. Má takovou... potrhlejší vlastnost. Je to stále ještě dítě a tak se někdy chová poněkud dětinsky a ráda si hraje. Je velmi citlivá. Pokouší se vycházet se všemi a i v té nejhorší situaci dokáže vymyslet něco pozitivního, aby vám zvedla morálku. Nesnáší typy lidí, kteří ji hned posuzují podle vzhledu, asi proto, že si o ní vždy udělají špatný obrázek. Podceňují ji hlavně kvůli jejímu dětskému vzhledu a postavě. Ale nenechte se mýlit. Právě tady začínají její skvrnky v povaze. Nerada se vzdává a vítězství pro ni znamená hodně. Někdy dokáže kvůli výhře i víc, než by se od ní mohlo čekat. Ale na druhou stranu se to někdy hodí. Je dobré podotknout, že je velmi inteligentní na to, že je ještě desetiletá dívka. Má ráda společnost svých blízkých, ale klidně by bez nich přežila a vedla si dál svůj disko příběh. Někdy jí logika stoupá do hlavy a pak vypadá trochu jako šílený vědec. Miluje hudbu, knihy a elektroniku, ale nejvíc si váží tátovy sbírky zbraní. Ano, je ujetá do zbraní - hlavně těch střelných. Dejte si pozor, když už začnete konverzovat o zbraních, protože... asi z toho nevyváznete moc zdraví a s rozumem. Miori je příjemná dívenka, která má ráda sladkosti a ráda se s někým skamarádí. Ovšem pod touhle skořápkou je to udatná bojovnice, co umí skvěle zacházet se zbraněmi. Je vycvičena v zabíjení lidí, ovšem když na to dojde, tak se začne třást a dotyčnou osobu nedovede zastřelit. Je aktivní hlavně v noci (hlavně kvůli její historii) a ve dne je unavená a ospalá.

HISTORIE

Celý Miorin příběh začal, když se narodila. Takto začíná asi každý příběh, ale ten Miorin měl šťastný konec. Tak tedy... Bylo nebylo se narodila malá holčička. Doktoři jí předurčili, že dlouho nepřežije, protože byla moc slabá. Její otec doktorovi nevěřil, ale její matka ji odvrhla. Zanedlouho si její matka našla jiného muže a jejího otce opustila. Miori byla malá a na tuto událost si moc nepamatovala. Vyrůstala společně s otcem. Měla zemřít ve třech letech na jakousi mozkovou nemoc, která měla postihnout její mysl. Když se to její otec dozvěděl, došel k jedné paní, která ovládala léčebnou magii a prosil ji, aby Miori vyléčila. Ona si Miori nechala na starost a za dva dny ji pustili s tím, že přežije. Její otec byl šťastný bez sebe, ale když zjistil, co jí udělali, byl z toho spíše smutný - vyměnili jí jednu část mozku za mechanickou. Miori o tom nevěděla a tak si žila svůj již šťastný život. Když slavila své páté narozeniny, nalezla svou oblibu ve střelných zbraních. Její otec byl vášnivý sběratel těchto zbraní a tak jí žádost potvrdil a vyhověl. Začala se učit střílet z pistolí a celkově zacházet se zbraněmi. Když slavila své sedmé narozeniny, jeli spolu s otcem na pouť. Byla ale unesena a odvezena do nějaké místnosti. Byla tam tma a jediné, co viděla, byla černá barva. Postupem času zjistila, že ji tam drží z toho, důvodu, že z ní chtějí udělat nájemného vraha. Ale kvůli své maličkosti nedokázala danou osobu usmrtit. Vycházet ven mohla pouze v noci a když usnula, dali jí kofeinové tabletky, aby nemohla. Její režim spánku se obrátil vzhůru nohama. Ve dne byla ospalá a když chtěla usnout večer, nedokázala to. Jednoho dne se jí povedlo utéct. Dobelhala se ospalá a hladová před budovu cechu Mermaid Heelu, kde ji poté našli a přijali mezi sebe.

MISE

TypSplněno
A0
B0
C0
D0
S0

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla0/20
Rychlost0/20
Chytrost0/20
Obratnost0/20
Výdrž0/20
Magie0/20
Homing Shot0/20
Sunlight Shot0/20
Spark Shot0/20
Stinger Shot0/20
Bullet Storm0/20

VZHLED

KONTAKT

viz profil hráče Mia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Mia Mia | 3. října 2015 v 17:24 | Reagovat

Trénuji Miori: Bullet Storm 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Fairy Ichikawa
Výroba layoutu: Via (kontakt: Hráči>Via)
Poděkování všem nynějším aktivním hráčům za jejich ochotu a volný čas věnovaný tomuto webu! :3