MH/ Rei Hiiragi

4. srpna 2015 v 20:06 | Fairy-chan |  Postavy

HIIRAGI REI

Věk: 19 (12.3.X884)
Magie: Teiku Oba: Kami Souru (Převzetí: Duše boha)
Cech: Mermaid Heel
Hodnost: A

POPIS

180 cm je pro Rei typická výška. Je jí sice teprve 16 let, ale už je jedna z nejvyšších v cechu. Své výšky někdy využívá aby se mohla dívat na ostatní z vrchu, ale to jen někdy. Její postava je hubená a vypracovaná, její přednosti se také dají považovat za dostatečné. Má světle růžové vlasy vždy sčesané na levou stranu a přes rameno dopředu. Rozevlátou patku má přehozenou na opačnou tudíž na pravou stranu. Jejímu úzkému obličeji dominují tmavě modré až fialové oči, které na vybledlé pokožce doslova svítí. Oblečení nosí spíše pohodlné. Kabát, který zakrývá to co by mělo být zakryté je béžový a zapíná se třemi kovovými sponami a jednou velkou přezkou. Pod kabátem nosí hnědý svetr na zip, který je pouze cca 30 cm dlouhý. Červený plášť má ke kabátu připevněný jen zřídka. Na pravé i levé ruce nosí kožené rukavice. Krátké hnědé kalhoty přichycené kovovým páskem jí umožňují volný pohyb. Na kalhotech je také přichycena kožená brašna, která visí u stehna kde je ještě jednou přichycena. V brašně obvykle nosí lízátka nebo bonbóny pro dlouhou chvíli. Dlouhé boty kousek pod kolena jsou pevné a vydrží i velké nárazy. cechovou značku nosí ukrytou na levém rameni.

POVAHA

Rei je milá a usměvavá šestnáctiletá dívka, která ze všeho na světě miluje nejvíc svůj cech. Obětuje pro něj vše a žádnou křivdu proti němu nenechá bez povšimnutí. Na ostatní členky cechu je vždy milá a ráda si s nimi povídá o všem možném. Humor jí totiž vůbec nechybí. I když mezi ně asi nejlépe nezapadá. Nechová se jako typická dívka. Ráda poměřuje své síly a o svůj zevnějšek dbá až na posledním místě. Co jí však baví ze všeho nejvíce je jedení sladkostí. Mohla by je jíst 24 hodin denně. Doslova však nesnáší maso a lidi, kteří maso pojídají, považuje za hulváty a neandrtálce. Dává to velmi jasně najevo. Vždy chtěla být starší sestra a tak někdy její proslovy o chování možná někomu začnou lézt na nervy.

HISTORIE

Rei se narodila jako jedináček do rodiny farmářů. Od malička však chtěla mít mladšího sourozence a tak rodiče neustál přemlouvala aby jí jednoho pořídili. Už to bohužel nebylo možné. Její rodiče měli sotva na uživení stávajících členů rodiny. Rei si to v tu dobu ještě neuvědomovala. Všechno jí připadalo strašně veselé a vše podle ní bylo dokonalé. Časem však zjistila, že není všechno jak si představovala. Rodiče celý den pracovali a ona byla doma sama a musela se starat o všechnu domácí činnost. Neměla tudíž moc času na hraní a kamarády. Jí to však nevadilo. Do deseti let pomáhala rodičům a nebyla dál jak 1 km od farmy. Po jejím desátém roce se však vše změnilo. Otec dlužil nějaké peníze temnému cechu (důvod proč si je půjčil Rei neví). Nemohl jim jak splatit dluh a tak ho odvedli a Rei zůstala s matkou sama. Ta to nesla velmi těžce a nedokázala se o svoji dceru postarat sama. Proto tři roky poté zmizela a nechala rei samotnou. Ta zůstala ještě dva roky sama na farmě. Jídlo jí stačilo. Uměla hospodařit a starat se o dobytek takže v tom nebyl problém. Takový život jí, ale nebavil. Proto farmu prodala a za utržené peníze se vydala na cestu. Na jedné ze svých výprav potkala členky jednoho cech. Zapovídala se s nimi a ty ji nabídly místo u nich. S radostí přijala. A cech bere jako svoji rodinu.

MISE

TypSplněno
A0
B0
C0
D0
S0

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla14/40
Rychlost0/40
Chytrost0/40
Obratnost0/40
Výdrž0/40
Magie0/40
Teiku Oba: Ares6/40
Teiku Oba: Lucifer0/40
Teiku Oba: Hádes0/40
Teiku Oba: Medúsa0/40
Teiku Oba: Hypnos0/40
Teiku Oba: Ioki0/40KONTAKT

viz profil hráče Remy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama