Vítám zde nové hráče! :3

Zapomněla na něco vaše drahá adminka? E-mail: yomi.mei@seznam.cz
Poslední aktualizace: 08.05.2018
květen X904

SB/ Mira Pietroff

6. prosince 2015 v 22:48 | Fairy-chan |  Postavy

PIETROFF MIRAVěk: 17. 3. 883 (20 let)
Magie: Hikari no Metsuryū Mahō (Světelná drakobijecká magie)
Cech: Sabertooth
Hodnost: A

POPIS

Mira je střední postavy. Není příliš vysoká ani příliš nízká. Je typem štíhlé dívky, ale to na ní není moc důležité. Nejzvláštnější věcí na jejím vzhledu jsou její růžové vlasy s fialovými konečky, které jí sahají až téměř k pasu. Tyto vlasy byly kdysi blonďaté, jenže jí se tato barva moc nelíbila. Obarvila si je na růžové a ta jí zůstala dodnes. Obvykle je nosí rozpuštěné, ale čas od času je uvidíte v copu nebo v culíku. Další zvláštní věcí jsou její oči. Mají barvu zelenou. Nebo snad modrou? Nebo hnědou? Vlastně... ani jednu. Miriny oči mění barvu podle nálady. Chvilku mají barvu bouřkově šedou, v jinou minutu zase docela černou. Proto nosí sluneční brýle, aby se to nedalo poznat. Zlatá znázorňuje štěstí, modrá zase nevinnost a zelená jako pocit svobody. Oči lemují dlouhé řasy. Její obličej je už žensky řezaný s dospělými i dětskými rysy. Bradu má špičatější, nad níž se klenou úzké světle růžové rty. Pod nimi se skrývají dvě řady bílých zubů, které dokážou vždy vykouzlit perfektní úsměv. Na horní části zubů si lze všimnout výrazných tesáčků.
Většinou ji uvidíte v jednoduchých šatech všelijakých barev nebo v kombinaci košile, sukně a nadkolenek. Zkrátka není v oblečení vybíravá. V pondělí si klidně vyjde v černém tričku a džínách, v úterý si možná vezme šaty a ve středu... kdo ví. Dává ale přednost šatům, sukni nebo košili. Nebere si moc sportovních obleků. Co se týče bot to jsou většinou kozačky nebo jednoduché tenisky. Obvykle nosí nějaké ty doplňky, ať už náramek či náhrdelník. To, co nosí a nadále bude nosit jsou její sluchátka. V nich nevyjde ven z domu, pokud se nejedná o krizovou situaci. Její znak Sabertoothu má barvu růžovo-fialovou. Umístěné ho má na pravé paži.

POVAHA

Mira je milá a slušně vychovaná dívka. Dost si potrpí na to, aby někdo nenadával a má své zásady, kterými se drží. Nebude se ale kvůli nim bít do posledního dechu - když pozná, že je čas ustoupit, ustoupí. Je něco mezi extrovertem a introvertem. Má ráda společnost jiných lidí, obzvláště když mají smysl pro humor (ale zas ne takový, aby to přehnali), ale nutně společnost nevyhledává. Není moc ukecaná, co se týče řeči a radši poslouchá než mluví. Když má svůj den, bývá přátelská a otevřenější. Ne, že by normálně nebyla, ale obyčejně je to mírnější osobnost. Drží se zásady, že si respekt nejprve musí vypracovat. Je dívka, která si radši zachová chladnou hlavu, než aby vzteky vybuchovala. Nikdy není příliš hysterická a k výzvám a úkolům stojí vždy čelem. Nemyslete si, že je to pracant skrz na skrz. Je celkem líná, pokud to není její osobní záležitost nebo záležitost týkající se cechu či přátel. Někdy by si mohlo zdát, že je chladná a arogantní, ale to je jen ty, kteří nechápou její povahu - je jen z něčeho zklamaná nebo nemá svůj den. Je ale pravda, že se u ní někdy projeví povrchnost, arogance a povýšenost. Nerada má totiž pocit, že nemá to pravé postavení, které by měla mít. Jinak ale nerozlišuje rozdíly mezi jejími společníky z cechu, i když je jasné, kdo je jejím favoritem. Někdy se bojí projevit city z toho důvodu, že by mohla být potom lehce zranitelná. Rozhodně vám při prvním setkání nevrhne do náruče, ale alespoň projeví slušnost a podá vám ruku. Nemá ráda gesta jako vypláznutí jazyku nebo jedení s plnou pusou a ještě ke všemu mluvit, ale není vůči tomu hrubá či zlá. To byste ji museli pořádně - ale vážně pořádně - naštvat, což se vám asi nepovede kvůli její věčně chladné hlavě. Ale ano, dokáže si udělat legraci ze sebe samotné. Cílevědomost se u ní projevuje často. Nikdy se s někým moc nehádala - pokud nešlo o vážnou věc a názor, který chce prosadit - a to se radši otočí, řekne: "Jak chceš," a odejde. Ten, kdo pozná pravý smysl její povahy si ji snadno oblíbí, pro jiné to může být celkem těžká záležitost.
Jako všichni drakobijci i ona trpí kinetózou - dopravní nemocí, ale nerada o tom mluví a už vůbec si není schopná to přiznat. Je velmi oddaná svému cechu a dokáže být pěkně hnusná na lidi, kteří cechem nebo jejími členy pohrdají či o nich špatně mluví. Často se také stává, že "nevnímá". To bude zjevně tím, že jí buď ve sluchátkách hraje moc hlasitá hudba, anebo vás čeká (ne)milé překvapení. Jak se ale říká, jaký otec, takový syn. Mít ve své rodině Stinga Eucliffeho, to je teprve něco. Když ji někdo vyzve, ráda přijímá s úsměvem na tváři a se slovy: "Já - Mira Pietroff, vnučka drakobijce Stinga Eucliffa, výzvu přijímám." Také není moc dobré se jí ptát na její rodinné záležitosti, nemá to ráda.

HISTORIE

Miře nebylo odhaleno všechno z její historie. Věděla jen to, že její dědeček byl Sting Eucliffe. Od jejího narození ji vychovávali jako pravou dámu - vznešená, slušná a tak podobně. Sting jim zanechal velké bohatství. Když se dozvěděla o tom, že její dědeček byl členem cechu SaberTooth, rozhodla se, že tam taktéž nastoupí. Její rodiče - hlavně otec - jí to ale nedovolil a přinutil ji učit se dvorním způsobům. Mira se tak vzbouřila a utekla pryč, daleko od domova. Dále již brala Stinga jako svůj obdiv, motivaci a vzor, ne jako milujícího dědečka, kterého nikdy nepoznala.
Tak potkala Weissogiu, draka, který ji začal vychovávat jako své vlastní dítě. Byla malá, bylo jí sotva pět let a tak si na tuto událost moc nepamatovala. Jak roky ubíhaly, pomalu si k drakovi nalézala cestu. Na svou původní rodinu doslova zapomněla a začínala Weisslogiovi říkat "tati". Jednoho dne jí drak pověděl všechno, co o její rodině věděl. Když došlo na to, že Sting bílého draka zabil, aby dokázal, že je pravý drakobijec, malá Mira zakroutila hlavou a řekla: "To by bylo pěkně hnusné. Já bych to nikdy neudělala." Weisslogia se usmál a vyprávěl dál. Miře to znělo jako pohádka, jak ale brzy zjistila, všechno byla pravda. Když o trochu více povyrostla, její Weisslogia zmizel. Neví se přesně, co se stalo. Mira něco provedla a protože odmítala uvěřit tomu, že je drak pryč, přinutila se zapomenout. Něco jí říkalo, že tu Weisslogia pořád je a uvědomila si, že je to její povinnost nést jeho vlastnosti. V tu dobu se její věčně radostné já někam ztratilo a Mira se začala chovat jako bezcitný zabiják. Bez slitování. Aby se nějak uživila, vyzývala ve velkých městech potulné lidi a když je porazila, museli jí dát peníze nebo jídlo. Tak to chodilo několik krátkých měsíců, dokud nenarazila na Lector - kočičího exceeda. Stali se přátelé, protože byla Lector taktéž problémovou bytostí. Od té doby chodili pořád spolu.
V jeden den si Mira vzpomněla na svůj dávný sen nastoupit do Sabertoothu. Spolu se svým exceedem procestovala několik krajů a dostala se až na hranice Irvingu. Na hranicích ji zastavili nějací lupiči. "Hej, holčičko. Pokud je ti život milý, ustup. Tohle je parta příliš drsných kluků," rozesmál se jeden z nich. Mira sklopila oči k zemi a tiše pronesla: "Uhněte mi z cesty." Parta se zasmála. "A co nám uděláš? Zavoláš tatínka?" Tím Miru vyprovokovali. Bývala by zůstala v klidu, kdyby nezmínili jejího otce. Téměř zuřivě zvedla hlavu. "Můj první táta není, můj druhý zemřel. UHNĚTE!" křikla a použila Howaito Doraibu. Parta se dala na úprk. Takto vyšperkovaná si to zamířila do města. Lector jí seděla na rameni. Všichni se na ní dívali jako na strašidlo. Došla k hlavní budově Sabertoothu a silně bouchla do dveří. Když vyšel jeden z členů cechu, zažádala si o promluvu s jejich mistrem. Svolili a když už stála před ním, triumfálně a vznešeně pronesla: "Já, Mira Pietroff, vnučka Stinga Eucfliffe žádám o nástup do Sabertoothu." Přijali jí a od té doby nosí svůj znak hrdě na paži.

MISE

TypSplněno
A0
B0
C0
D0
S0

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla13/60
Rychlost0/60
Chytrost0/60
Obratnost0/60
Výdrž0/60
Magie0/60
White Dragon's Roar (Hakuryū no Hoko)0/60
White Dragon's Claw0/60
White Dragon's Holy Breath0/60
Holy Ray0/60
White Drive (Howaito Doraibu)0/60

KONTAKT

viz profil hráče Enwy

EXCEED

Jméno: Lector
Pohlaví: Kočička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | 25. června 2016 v 23:06 | Reagovat

Trénink 25.6.2016: Síla

2 Enwy Enwy | 26. června 2016 v 8:01 | Reagovat

Trénink - 26.6.2016: Síla

3 Enwy Enwy | 27. června 2016 v 22:24 | Reagovat

Trénink - 27.6.2016: Síla

4 Enwy Enwy | 28. června 2016 v 20:11 | Reagovat

Trénink 28.6.2016: Síla

5 Enwy Enwy | 5. července 2016 v 18:56 | Reagovat

Trénink 5.7.2016: Síla

6 Enwy Enwy | 6. července 2016 v 22:52 | Reagovat

Trénink 6.7. - Síla

7 Enwy Enwy | 11. července 2016 v 10:10 | Reagovat

Trénink 11.7. - Síla

8 Enwy Enwy | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 20:24 | Reagovat

Trénink, 27.8. - Síla

9 Enwy Enwy | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 21:32 | Reagovat

Trénink, 28.8. - Síla

10 Enwy Enwy | 19. prosince 2017 v 1:26 | Reagovat

Trénink, 19.12. - Síla

11 Enwy Enwy | 20. prosince 2017 v 7:18 | Reagovat

A-Mise, 20.12 - 15 000 Yewellů + 3 body —> 3 do Výdrž

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Fairy Ichikawa
Výroba layoutu: Via (kontakt: Hráči>Via)
Poděkování všem nynějším aktivním hráčům za jejich ochotu a volný čas věnovaný tomuto webu! :3