GH/ Yutori "Tori" Chiyo

26. června 2016 v 11:51 | Fairy-chan |  Postavy

CHIYO YUTORI

Věk: 14 let (6.6.X889)
Magie: Teiko Oba: Satan Soru
Cech: Grimorie Heart
Hodnost: C

POPIS

Yutori vypadá na první pohled jako panenka v lidské velikosti. Týká se to jak jejího stylu oblékání, tak i vzhledu v obličeji. Yutorina výška je 140 centimetrů přesných. Přirovnáme-li to k jejímu věku, je toto výška podprůměrná. Někteří by už teď měli 150, možná i více. Prcek však zůstal na této výšce trčet. Je štíhlá, trochu hubenější a působí křehce. Je si svého nevinného vzhledu vědoma. Toriina hruď je... nevyvinutá, je plochá jako prkno. Její vlasy jsou sněhově bílé, stejně jako kůže. Vypadá, jako kdyby byla vytvořená z porcelánu, přesně jako panenka. Když se podíváte Tori do očí, spatříte vroucí krev, avšak nemá v nich téměř žádný cit.
Co se jejího oblečení týče, její nejoblíbenější barvou je červená. Nosí roztomilé a dosti honosné šaty barvy růže. Jako doplněk k celému vzhledu patří červený klobouček, který nosí na jedné straně hlavy, bílé punchocháče a červené botičky. Na tváři nosí téměř vždy neutrální poker-face a pokud ne, její ostatní gesta vypadají velmi prázdně, jako kdyby byla pouhou schránkou bez duše. Dále ji uvidíte v červeném kabátu nebo plášti. Nedivte se, pokud bude mít nějakou mikinu s hlubokou kapucí, to je také časté.

POVAHA

Tori má vskutku unikátní povahu. Veřejnosti se zdá být jako tsundere, i když to není tak zcela pravda. I když se chová mile a přátelsky, její tvář je stále bez nějakého většího citu. Když mluví, hlas nemá žádný podtón. Nic z něj nevyčtete. Budete muset prostě věřit tomu, co slyšíte. Jinak je ale slušně vychovanou dívkou, dodržující všechny zásady pravé lady. I když se chová velmi nevinně, už v mládí si vypěstovala přezdívku "Zplozence z pekel" nebo "Satanova děcka". Je to z toho důvodu, že svou nevinnost využívá ke svému prospěchu. Stávalo se totiž, že když ji někdo fyzicky zranil, fyzická bolest jí nevadila. Se stejnou kamennou tváří potom šířila onu bolest dál. Dává najevo to, co cítí, pouze vybraným osobám.
Ve své démonské podobě je ale naopak naprosto otevřená. "Hm? Proč? Protože stejně zemřeš, takže to nevykecáš," a následoval by démonský smích malého děvčete.

HISTORIE

Jednoho klidného večera se narodilo malé dítě, které dostalo jméno jako Yutori, po své matce Chiyo. Naneštěstí radost netrvala příliš dlouho. Její matka při porodu zemřela, což byl pro rodinu velký šok. Tori byla ještě malá a tak netušila, jaké neštěstí ji potkalo. Nebyli chudí, to rozhodně ne. Otec patřil do řad těch největších mafiánů svého území a své dceři dvakrát pozornosti nevěnoval. Všechno, co pro něj existovalo, byly peníze. Už když byla Tori malá ji svěřil své sestře - Yutoriiné tetě Em. Neměla dívku moc v lásce a o Tori říkala: "Je to ďábelské děcko". Jednou, když Tori nakreslila obrázek a ukázala své tetě výkres, madam Em umělecké dílo vyhodila se slovy: "Nebudu v domě přechovávat nic, co je satanův výtvor."
Z Tori se stala uzavřená a osamocená dívenka. Začala vážně věřit tomu, že má něco společného se Satanem, ale nevadilo jí to. Pokud ji takto vytvořil, musí to mít nějaký důvod, říkala si.
V sedmi letech poprvé šla do školy. Už první den neudělala dobrý dojem, když "málem" zranila učitelku tím, že na ni hodila zatraceně ostrou tužku a málem ji bodla do oka. Naštěstí tužka udělala jen hluboký krvavý šrám, který způsobí doživotní jizvu.
"To dítě není normální!" křičela pak ředitelka školy.
Den, kdy Tori zcela probudila svou magii byl den, kdy ji její otec odehnal ze své kanceláře. Bylo jí třináct let.
"Tobě nestačí, co pro tebe dělám? Jdi si hrát s tetou Em," řekl.
Tori se naštvaně otočila. "Řekni mi, co pro mě děláš otče?! Ode dne, kdy matka zemřela, jsme ji nikdy nenavštívili. Cítí se sama..."
"Máš přece tetičku Em. Ta ti-"
"Vůbec se nezajímáš o to, co cítím já. Víš o tom, že je tvá sestra zlá čarodějnice a že-"
"Yutori! Přestaň!"
".... o tvé dceři říká, že je Zplozenec pekel? Víš o tom, že jsem za tu nejhorší studentku školy a díky svým známkám vděčím černé magii?"
"Yutori! Okamžitě mlč!" okřikl ji přísně a zvedl se ze své židle. "Emma by byla nešťastná, kdyby to slyšela."
To byla poslední kapka. Pod Yutoriinýma nohama se objevil červený Magický kruh a Yutori zářila pronikavým krvavým světlem. Její otec ustoupil, avšak přeměnu zastavit už nemohl. Yutori se změnila na démonské já.
"... ne, otto-san..." Promluvila nelidským hlasem. Upřela na něj červené oči. "...proč se nikdy nezeptáš na mama....? Znamená pro tebe něco nebo jsi ji odvrhl, protože se jí narodilo Satanovo dítě?" zeptala se monotónním hlasem tiše.
"Proč nebrečíš? Lidem bolest sluší. Jsou podřadná rasa." Pak se zdi kolem začaly klepat. "... Úsměv," řekla a pak následoval výbuch. Ten výbuch zbořil budovu. Yutori si na tuto část historie přesně nepamatuje. Ví jenom, že pak odešla a nechala se naverbovat do Grimoire, aby její síla nebyla... promrhaná.

MISE

TypSplněno
A12
B4
C0
D0
S0

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla0/25
Rychlost0/25
Chytrost16/25
Obratnost0/25
Výdrž11/25
Magie25/25
Temná magie (魔人 Majin) - Ďáblův výbuch (Ebiru Ekusupurōjon)0/25
Satan Soul: Halphas (ハルファス Harufasu)0/25
Satan Soul: Sitri (Shutori)0/25
Satan Soul: Yutori Seilah (Yutōrie Seira)0/25
Satan Soul: Lucifer0/25
Satan Soul: Abbadon Omega*0/25
Satan Soul: Mefistofeles0/25
Satan Soul: Succubus**0/25
Satan Soul: Legion Alpha0/25
*Skrz ni "promlouvá" Satan osobně a má za úkol vyvolávat temné stránky duše ve vyvolených.
**Hruď je pouze iluzí + sváděcí kouzlo
***Nemá žádné speciální schopnosti, avšak aura dodává bojovníkům odvahu

KONTAKT

viz profil hráče Enwy


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | 5. července 2016 v 18:54 | Reagovat

Přidání schopností (form):
- Satan Soul: Lucifer (http://www.imagehosting.cz/images/f4394dbfd5.jpg)
- Satan Soul: Abbadon Omega (http://www.imagehosting.cz/images/animegbzb.jpg) *
- Satan Soul: Mefistofeles (https://images3.alphacoders.com/696/thumb-350-696813.jpg)
- Satan Soul: Succubus (http://i428.photobucket.com/albums/qq10/Queenpred/Succubus.jpg) **
- Satan Soul: Legion Alpha (http://2.bp.blogspot.com/-rMJlzOT-JwE/Ui_3J8oevKI/AAAAAAAAInQ/uQExdye7t4c/s1600/Girl+White+Hair+Beast+Anime+HD+Wallpaper+Background+Image+Picture+Photo.jpg)***

*Skrz ni "promlouvá" Satan osobně a má za úkol vyvolávat temné stránky duše ve vyvolených.
**Hruď je pouze iluzí + sváděcí kouzlo
***Nemá žádné speciální schopnosti, avšak aura dodává bojovníkům odvahu

2 Enwy Enwy | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 20:25 | Reagovat

Trénink, 27.8. - Síla

3 Enwy Enwy | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 21:32 | Reagovat

Trénink, 28.8. - Síla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama