Update 2.0 Gingerbread

19. června 2016 v 18:06 | Fairy-chan |  About
*narážka na Android* badam tsss

Jak jste si mohli povšimnout, zhruba měsíc se tu nic nestalo. Ano, byla jsem pryč, pak jsem toho měla dost ve škole a k tomu jsem onemocněla. Konečně jsem si tedy sedla k administraci a udělala vše potřebné, co jsem dlouho odkládala, jak údržbu tak nějaké kosmetické úpravy.

A co je nového?
• Banka - Peníze se budou přidělovat a brát pouze tam. Je to ušetření práce pro mě, protože už nemusím takto obíhat profily (to sice budu muset s tréninkama, jenže v trénincích tolik lidí aktivních není, takže no stress).

• Narozeniny - Sepsala jsem si narozeniny a máme takové malé okénko, kde vždy uvidíte, kdo zrovna bude mít narozeniny. Herně si samozřejmě můžete uspořádat oslavu. :)

• Smazáni neaktivní - doteď jsem držela jména neaktivních i v ceších, protože jsem tak tiše doufala, že se třeba vrátí, bohužel moje předtucha byla pravdivá a prakticky všichni z nich bez omluvy bez nějakého e-mailu jednoduše nebyli aktivní.
A tak ať už zde nezabírají místo. ^--^

• Tréninky vyřízeny

Také mám vítěze 2 soutěží, které nebyly ohlášeny. A jaké, že to byly soutěže?
SOUTĚŽ O NEJAKTIVNĚJŠÍHO TRÉNOVAČE
Jednoduše, kdo nejčastěji dává tréninky :))
1.místo - Remy
2.místo - Lochivan
3.místo - Ellen

SOUTĚŽ O NEJAKTIVNĚJŠÍHO HRÁČE
Nejzapálenější hráči, jejiž příspěvky se velmi dobře čtou a jsou aktivní ^^
1.místo - Via
2.místo - Krumla
3.místo - Remy

Všem postavám výherců bude přidána peněžní odměna dle umístění (1.místo - 100 000J, 2.místo - 80 000J, 3.místo - 60 000J)

Ještě držte prosím pozornost! Já vím, čtení textu je nejhorší věc, ale mám tu také pár negativních věcí, které je třeba zmínit.

Máme tu tzv. "periodickou neaktivitu" (=opakovanou), vždy je období, kdy se hraje, a poté je nějakou dobu mrtvo. Upřímně doufám, že se ta aktivita těmi prázdninami trochu spraví.

Velmi vás prosím, pokud ZNÁTE někoho, kdo hraje rpg, mohl by mít zájem, ŘEKNĚTE mu o této rpg, případě zda by se nepoptal dále. Protože tímto tempem to tu umře (oooopravdu doufám, že je to jen období přes které se musíme prostě přenést). I tak jsem ale ráda za ty, kteří tu stále věrně hrají, bez vás by tato hra neexistovala. :3


Zpět k veselejším zprávám. :D Jak se to vezme, jdu vás informovat o dění ve světě, přesněji u nás ve Fiore.
• Politická situace se zhoršuje, začíná být trochu chaotická, jelikož král, senát, magická rada a 10 svatých mágů se rozcházejí v názorech na vedení království.

• Červen je zatím pro některé části Fiore velmi krutý, jelikož zavládla sucha. Cena ovoce a zeleniny se zvýšila, zatím co hladina řek se značně snížila, pro vesničany je to velmi napjatá situace.

• Pozice Fairy Tailu a Sabertoothu mezi ostatními cechy značně klesla, poté, co se okolí dozvědělo, že většina GH unikla po boji a FT je na tom ještě hůře, protože byla zdecimována půlka Magnolie jediným mágem z GH a FT proti němu nic nezmohlo. Jsou mediálním boxovacím pytlem a terčem všech vtípků a satirických příloh novin.

• Phantom Lordu hrozí rozpuštění, jelikož byly odhaleny další skandály s úplatky. Vzhledem k minulosti cechu již toto může být pro cech fatální.

• Lamia Scale trpí po útocích, které se odehrály před půl rokem, akutním nedostatkem lidí. Pokud to takhle bude pokračovat, cech začne krachovat.

• Na Rin Yoru a Yuu Ichikawu byl senátem vydán královský zatykač (ačkoli magická rada odporovala - proto ta politická nestabilita, magická rada byla obviněna z braní úplatků). Na Lea Schichira a Lochivana Angela je již vydán zatykač o stupeň menší důležitosti než na Rin a Yuu.

• Ve velkých městech chodí hlídky právě kvůli nestabilní politické situaci a dvou vydaným zatykačům.

To bylo zatím zhruba vše. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama