Šťastný Nový rok

30. prosince 2016 v 17:51 | Fairy-chan |  About
Zdravím,


nebudu lhát, když řeknu, že poslední dobou jsem toho měla hodně. Škola mi nyní žere neobvykle moc času, pro nevěřící přikládám svůj rozvrh.


Jak vidíte, ve škole skoro kempuji. Když k tomu přidám fakt, že NEBYL jediný týden, kdy bych něco nepsala nebo nebyla z něčeho zkoušená, vyjde vám, že mám volný pátek odpoledne a víkendy.
No jo, jenže já plus cosplayuji. Z čehož mi vychází, že mám víkendy na to, abych své cosplaye také vyrobila.

A když k tomu tedy přičtu fakt, že se musím ještě učit, vyjde mi, že jsem ve finále dost unavená, vyčerpaná, nemám chuť absolutně nic dělat a jsem akorát otrávená, když se po mně něco chce - a to není chyba nikoho z hráčů, můžeme třeba obvinit ministerstvo školství, že schválí takový rozpočet hodin, aby tohle bylo možné. Ale oni do školy nechodí, tak se třeba můžeme postavit na hlavu a ono prd.

Velmi mě mrzí, že jsem toto rpg zanedbávala. Vydrželo opravdu dlouho, velmi, velmi nečekaně dlouho. Když jsem ho zakládala, čekala jsem, že to po pár měsících stejně umře, jako u většiny rpgček, jelikož rpg už není tak populární jako bývalo.

Samozřejmě, že stále sním o tom, jak nás tady bude hromada hráčů, hromada postav, plno hry. Také sním o tom, že se jednoho dne naučím programovat do takové fáze, že web bude vcelku samostatný a nebudete bržděni mojí absencí.

Ale konec sebelítosti, máme za sebou další rok. Doufám, že v příštím roce si užijeme mnohem více hry i s nějakými novými hráči. ^-^


Hezký Nový rok Vám přeje Vaše nemrtvá adminka Fairy-chan! :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama