GH/Elluka

11. března 2017 v 23:28 | Fairy-chan |  Postavy

ELLUKA /Sorceress of Time/


Věk: 431 let (04.04.X472)
Magie: Enchantment, Telekinesis
Cech: Grimoire Heart
Hodnost: S

POPIS

Její momentální tělo je průměrné výšky, zhruba okolo 165 cm. Na slunci vždy září její porcelánově bledá kůže kontrastující s tyrkysovými vlasy svázanými do dvou culíků. Půlku obličeje má zakrytou maskou, je to spíše z čistě praktických důvodů. Oblečení, které nosí, je vcelku neobvyklé. Skládá se ze šedého korzetu podepřeného ramínky a doplněného spousty dekorací. Také se na něj upínají nabírané rukávy. Zpod korzetu vychází dlouhá suknice, nebo spíše dlouhá vlečka, která se vepředu jemně řasí k zemi. Odhaluje tak její černé spodní prádlo a vysoké nadkolenky. Samozřejmě jí po ruce nikdy nechybí kouzelná hůl.


Nicméně její starší tělo je známější, jelikož v něm před sto lety byla jednou z nejvýraznějších osobností. Bylo to tělo ženy, která měla věčné mládí, nádhernou pleť, zářivě modré oči a růžové vlasy. Běžně byla cudně zahalena do starorůžových šatů a hnědého pláště.

POVAHA

Většinu času je tichá, moc toho nenamluví. Nicméně když na to přijde, je to velmi náladová bytost. Vaše budoucnost záleží opravdu pouze na její náladě. Pokud je ve špatné náladě, zbaví se vás opravdu rychle, ovšem v dobré náladě je ochotná si i povídat, či vás dokonce nechat utéct a zachránit si život.
Je velmi sečtělá, koneckonců žila tolik let a prožila toho tolik, že jí málo co překvapí. Ne nadarmo se jí říká "Sorceress of Time". V dobré náladě projevuje zájem o konverzaci, opravdu má ráda filosofické debaty a dokonce se i sází.
Jelikož žila tak dlouho, nepovažuje se za někoho slabého a netěší ji, když to někdo zpochybňuje. Dokáže být velmi bezcitná a krutá, jako mávnutím kouzelné hole... Celkově je dosti tajemná, ačkoli se projevuje, kdo ví, co si doopravdy myslí, nebo plánuje.

HISTORIE

Spousta toho o ní bylo zapomenuto nebo je předmětem dohad. Samozřejmě většina lidí ani neví, že má nové tělo, ale nepředbíhejme.
Narodila se do nevýznamné rodiny, nicméně s nadáním pro magii. Ráda přeměňovala všemožné věci. Tvrdou prací se dostala do učení slavných kouzelníků. Jen ona sama a mrtví vědí, jak zrovna tam přišla k Ankhersamově kletbě, kletbě, která bere život čím víc dotyčný život miluje. Nicméně i s takovýmito podmínkami pracovala pro krále Fiore. Musela nosit všemožné okovy, aby všichni okolo ní byli v bezpečí. Samozřejmě neušla jisté nenávisti. A zrovna ve chvíli, kdy proti ní byla zformovaná silná opozice a došlo k rozhodujícímu střetnutí vše pochopila. Opozici rozdrtila a vzala si tělo jedné kouzelnice. Nicméně i to byl prostý kalkul. Tato kouzelnice měla jednu z největších magických nádob. Své tělo ukryla, kdyby ho ještě někdy "potřebovala". Samozřejmě ji kletba následovala...ale její projevy naprosto zmizely. Otázkou zůstává, kdo ve skutečnosti kdysi slavná Elluka je, jaké jsou její motivy a její odpovědi na spoustu otázek, které zná jen ona.

MISE

TypSplněno
A312
B
91
C71
D55
S40

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla60/60
Rychlost60/60
Chytrost60/60
Obratnost60/60
Výdrž60/60
Magie60/60
Deus Zero60/60
Berserker60/60
Deus Sema60/60
Enchant60/60
Universe One60/60
Telekinesis60/60

KONTAKT

viz profil hráče Fairy-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama