GH/Gehenna

20. prosince 2017 v 19:24 | Fairy-chan |  Postavy

GEHENNA

Věk: Přibližně 22 jar; datum narození neznámý
Magie: Regulus: Dark Regulus; Eye Magic (眼の魔法 Me no Mahō)
Cech: Momentálně pracuje pro Grimoire Heart, ale nepatří tam
Hodnost: S

POPIS

Gehenna, synonymum pro peklo, své jméno po fyzické stránce vůbec nepředstavuje. Řekněme, kdo by si představoval peklo jako vysokou štíhlou ženu s dlouhými fialovými vlasy? I přesto, že se obléká velmi vyzývavě, tudíž nemá problém přitahovat kolemjdoucí svými křivkami, nejednou dokázala, že i s tenkým nebojovným oblečením dokáže někomu pohrozit. Její nejvýraznější rys, oči, jsou zakryté slabou rouškou, což její vzhled dělá o to tajemnější. Kdo jednou ty oči už spatřil, nemohl přesně říci, jakou mají barvu - jsou jako kaleidoskopy, mění barvu. Většina těch, kteří je viděli, si buď setkání s nimi nepamatují nebo o nich horoucně mluví jako o "bráně do pekel". Ať už je to tak či onak, maniakálnímu úšklebku, úsměvu se podobajíc jen pramálo, lze jen málokdy uniknout.

POVAHA

Jedním slovem - mrcha. Jednou větou - Egoistická mrcha s děsivýma očima, která se považuje za bohyni. Protože by ale bylo nudné si o ní udělat obrázek jen tímto způsobem, pojďme si ji rozebrat, buňku po buňce. Gehenna je nesmírně otravná ženská, která se dokáže přizpůsobit jakémukoliv vašemu ideálu otravnosti. Umí vás zničit svým znuděným, lhostejným výrazem a tichem nebo klidně i tím, že nezavře klapačku. Trpí božským komplexem a má o sobě mínění, že byla na zem seslána jako bůh s krví draka, který má být jednou v budocnosti ten, který všechno zničí, až bude lidstvo dostatečně zkažené. Přemýšlí o věcech, o kterých obyčejný a normální lidé asi nepřemýšlí. Psychicky je velmi, velmi nestabilní a ať už v jednom momentě vypadá jak rozesmátě a pobaveně jak chce, buďte si jisti, že v tom dalším z ní může být bez problémů hromadný masový vrah. Ač nedává najevo, její myšlení je po strategické stránce mistrovské - leč někdy hledá jen způsob, jak nejrychleji vytvořit nějaké spory. Její existence dle jejího mínění existuje jen z jednoho prostého důvodu - aby se mohla bavit. Nejradši si zahrává s muži, které považuje za podřadné. Čest, hrdost, podřízení se... pff, to nemá ve slovníku. Užívá si všelijaké druhy utrpení, ať už vaše či to své. Nesnáší svůj vzhled a zároveň ho miluje. Nesnáší svou magii a zároveň ji miluje. Nesnáší všechny lidi na světě a zároveň je všechny zbožňuje. Všechno zničit, spálit a ještě jednou spálit v démonském ohni! Teď by následoval její neovladatelný záchvat smíchu a pak zběsilé kašlání. Je skvělý intrikář a herečka, dokáže napodobit velmi věrohodný obraz milého a laskavého člověka, jen aby dosáhla svého. Nikoho dobrovolně nenásleduje, pokud ji osobně nedá najevo, že je dostatečně silný na to, aby ji vedl.
Je posedlá něčím, čemu říká "dokonalá smrt". Každá oběť, která má zemřít v jejích rukou, má mít svůj unikátní způsob smrti, proto nikdy nezabije nikoho stejným způsobem dvakrát. Považuje vraždění za krásné umění, které si zaslouží pozornost. Bojuje nejčastěji s řetězy, na kterých jsou na konci dýky. O volném čase se specializuje na stalking. Nepraktikuje boje na blízko, jakožto asassin preferuje rychlé udeření v momentě, kdy to nepřítel čeká nejméně a pak zmizení z místa činu. Chaos is ladder! Karma is dagger... Své zbraně považuje za štětec, s kterými lze tvořit umělecká díla.
Její největší slabinou je její magie, kterou z nějakého neurčitého důvodu nemá pod kontrolou. Nosí slabou roušku přes oči, protože si sama není jistá, kdy se nespustí Sutōn Aizu a nepromění nikoho omylem svým nedopatřením v kámen. K její povaze by sedlo, že by ji to ani nemuselo mrzet, ale... nom, to by nebyla sranda, kdyby oběť předtím nekřičela strachy.

HISTORIE

Příběhy o ní se liší krajem. Někdo říká, že bývala dívka, která zemřela a znovu se narodila. Někdo jiný zase vypráví příběh o dívce, která žila beze jména. Ať už fikce, lidské povídačky a příběhy říkají co chtějí, ve skutečnosti jí momentální jméno nepatří. Gehenna je umělecké jméno akrobatky a mistryně ve vrhání nožů v jednom potulném cirkuse, ve kterém se narodila. Toto své jméno používala už tak dlouho, že si ani nepamatuje, jaké její rodné jméno bylo, pokud nějaké měla. Na akrobatické kousky a vrhání nožů měla vlohy od jednoho rodiče, otce. Matka pocházela z řad aristokratů, těch bohatších. "Pamatuj - jsi krásným, albínovým hadem," povídala jí matka, už od doby, kdy byla v kolébce. "I drak zemře, když ho had kousne." Na čirou, bílou barvu, však začaly padat kapky krve...
V životě antagonisty je moment, ve kterém se z obyčejného dobráka stane záporný člověk. Toto psané pravidlo se Gehenny netýká - jen ji život začal nudit. Tak nesmírně moc, že musela nutně vyhledávat jiný způsob, jak své nicotné dny zkrášlit. I přesto, že jí cirkus dal domov, přestala k němu cítit nějaké citové pouto. "Jsem krásným, albínovým hadem," pomyslela si. "Každý den je mrhání mým talentem."
Již ve vyspělém věku si uvědomila, že když bůh dá tygrovi drápy, je to kvůli tomu, aby zabíjel a ukojil své touhy. Stačil jeden den, jeden zlomyslný úsměv při jednom představení a nůž letěl jiným směrem. Místo jablka, které měla trefit, se nůž zabodl do paže bezmocného cirkusáka a Gehenna byla za tento ohavný čin vyloučena. Pro ni to bylo dobré - mohla jít hledat nějaký mnohem zajímavější způsob, jak žít.
Bezdůvodné zabíjení bylo dostatečným rozptýlením. Magie, zděděná pravděpodobně po matce, se v ní probudila, nejprve Eye Magic. Psychopaticky se po nocích bavila tím, že pomocí Mind Control nechávala například muže zavraždit jeho vlastní ženu nebo zdeprimovanou dívku, aby sama seskočila z vysoké budovy a zabila se. "... Naše láska v prachu je, dívka zlomený květ," zakončila svou báseň, zvedla se a s nelidským úsměvem na tváři odešla.
Nebyla při svých zločinech dost opatrná. I když mnohokrát unikla trestu, mágům nelze utíkat navěky. Ačkoliv byla Gehenna uvězněna v Eře po mnoho let, prozradila toho o sobě tato otravná a divoká žena velice málo, dokonce i její jméno zůstalo obestřeno tajemstvím. Mágové si však všimli, že je bystrým žákem a vyniká v mnoha různých oborech, například v akrobacii, básnictví a vrhání nožem. Ani stráže, ani mágové ovšem nedokázali najít žádný lék na její fascinaci smrtí. Život za zdmi vězení jí dal mnoho. Být osamocena, v jedné cele, označena za nebezpečnou stvůru, mnohonásobného vraha, ji nesmírně bavilo. Byla si jistá, že našla ten pravý smysl svého života.
Z Ery ji dostala organizace, která sháněla nájemné vrahy. Gehenna, leč neochotně, vyšla ven a opět spatřila denní světlo. Na dlouho ne - anonymní práce pod rouškou tmy ji bavila o mnohem více. Nová zbraň se jí líbila a naučila se s ní vycházet lépe než s čímkoliv jiným. Nebyla to jen dýka, nebyl to jen řetěz - byla to smrt, její věčná partnerka, možná i matka. Po každé práci dýku pečlivě vyčistila. Její noví mecenáši byli velice štědří. Nezaslouží si nejlepší malíři ty nejlepší štětce?
Zbraň již byla sice vyleštěná, ale pokušení bylo příliš lákavé. Věděla, že by neměla, ale i přesto znovu vybalila černý oděv z kůže. Konečky prstů přejela jeho hladký povrch. Když cítila dotek naolejované kůže, zrychlil se jí dech. Už dlouho uvažovala o tom, že bude zabíjet jinak, než magií. Spálených osob, ať už mágů či prostých dlužníků bylo už přespříliš. Kamenné tváře žen a mužů ji už začaly nudit - každý výraz byl stejný, plný strachu a zoufalství. Zvedla útlou koženou masku a poté - nemohla se tomu ubránit - si ji nasadila na obličej. Zakryla jí oči. Nyní viděla jen to, co skutečně chtěla.
Perfektní.
"Jsi připravená, dvacet čtyřko?" To bylo její pracovní jméno. Ten, kdo ji najímal, vešel do dveří. Když ji spatřil v koženém a s maskou na tváři, zachechtal se. "Co to má jako být?"
"Crescendo, drahý," prohlásila jemně a ušklíbla se.
Tu noc pronásledovala ženu. Vyděšeně utíkala ulicí, za sebou vrhala černý i šedý stín, každé čtyři yardy jedna lampa. Gehenna si popěvovala a přitom skákala z budovy na budovu. Mířila přesně tam, kam chtěla, aby mířila. Když uslyšela zoufalý křik, seskočila z budovy dolu. Dopadla na čtyři jako kočka a následně se ozval zvuk dopadajících řetězů.
"... Udělám tě krásnou, udělám tě doko-na-lou," zakončila písničku a ušklíbla se. Přistoupila blíže, za tebou táhnouc řetěz, v rukou dýky. Ignorovala křičení o pomoc, škrábání a pokusy přelézt vysokou zeď. Jedním pohybem strhla ženu na zem a podívala se jí do vyděšeného obličeje. Zamračila se, jen trochu. Popadla ji za bradu a olízla si rty. Druhou rukou si odhrnula masku z obličeje a odhalila své rudé oči. "Jako maska bys nestála za nic," prohlásila. Maska dopadla na zem. Gehenna se usmála od ucha k uchu. "I když, možná..."
Zde její veledílo započalo...
... nezapomeňte tleskat, jinak bude hooodně smutná.

MISE

TypSplněno
A0
B0
C0
D0
S0

SCHOPNOSTI

SchopnostBody
Síla0/60
Rychlost0/60
Chytrost0/60
Obratnost0/60
Výdrž0/60
Magie0/60
Dark Regulus: Sanction of Darkness0/60
Dark Regulus: Exploding Flame Blade of Darkness0/60
Eye Magic: Mind Control0/60
Eye Magic: Stone Eye0/60
Eye Magic: Demon's Eye0/60KONTAKT

viz profil hráče Enwy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama